Prośba o pomoc

Szanowni Państwo!

Pleszewskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w Przyszłość” zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie podjętej przez Stowarzyszenie inicjatywy zorganizowania pomocy dla matki samotnie wychowującej troje dzieci w tym niepełnosprawną uczennicę Zespołu Szkół Specjalnych w Pleszewie.
Pleszewskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w Przyszłość” zostało powołane w 2008 roku. Jego zadaniem jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych ,szczególnie uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Pleszewie. Wychowankami szkoły są dzieci i młodzież upośledzona umysłowo w różnym stopniu, która pobiera naukę oraz ma zapewnioną terapię i rehabilitację w zależności od rodzaju dysfunkcji 
i stopnia upośledzenia umysłowego. 
W ramach działalności statutowej nasze Stowarzyszenie postanowiło zorganizować pomoc dla matki ,która wynajęła mieszkanie by zamieszkać tam ze swymi dziećmi.
Z powodu braku pracy ,niskiego uposażenia ,wydatków związanych z leczeniem i opieką nad niepełnosprawnym dzieckiem nie ma możliwości wyposażenia mieszkania w najpotrzebniejsze sprzęty dlatego za pośrednictwem Stowarzyszenia zwraca się o następujące sprzęty używane: telewizor, lodówka, piec gazowy, odkurzacz, garnki ,tapczan ,meble do kuchni , stół do kuchni oraz krzesła ,lampę do kuchni ,żyrandol do pokoju ,żyrandol na korytarz, zlewozmywak oraz kran do kuchni i baterie pod prysznic.

Liczymy na Państwa ofiarność i żywą reakcję na naszą prośbę.

Z poważaniem 
za Zarząd Stowarzyszenia
Elwira Lisiecka

Pleszewskie Stowarzyszznie Na Rzecz Osob Niepelnosprawnych Razem w Przyszlosc
- 63-300 Pleszew ul. Osiedlowa 1A -