„Królowa Śniegu” – rewia na lodzie w Poznaniu

Środa 29 listopada 2017r. na długo pozostanie w naszej pamięci. Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Poznania , aby obejrzeć przedstawienie w wykonaniu znanej z występów na całym Świecie, jedynej w swoim rodzaju Moskiewskiej Rewii na lodzie. Artyści zaprezentowali fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena

Zachwyciły nas wspaniałe, różnorodne kostiumy, bogata scenografia, jak również energetyzujące widzów układy choreograficzne. Ponadto wartość artystyczną spektaklu wzbogaciły fantastyczne efekty specjalne wraz z pokazem sztucznych ogni w finale rewii. W trakcie przedstawienia mogliśmy podziwiać nie tylko doskonałą muzykę, ale również indywidualne popisy zawierające trudne elementy jazdy figurowej.

Bez wątpienia wycieczka dostarczyła wielu emocji i z pewnością pozostawiła po sobie wiele niezapomnianych wspomnień. Pleszewskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w przyszłość” dofinansowało nam przejazd autokarem. Dziękujemy!!!

Pleszewskie Stowarzyszznie Na Rzecz Osob Niepelnosprawnych Razem w Przyszlosc
- 63-300 Pleszew ul. Osiedlowa 1A -