Projekt Edukacyjny „Razem Bezpieczniej”

24 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole już po raz trzynasty Międzyszkolny Konkurs Piosenki. Gościliśmy wykonawców z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim oraz ze SOSW w Borzęciczkach. Naszą szkołę reprezentowali następujący artyści: Ania Ostrowska i Kuba Pera, Jarek Gendasz, Szymon Wojciechowski, Kasia Wasiewicz, Kasia Wysocka i Magda Śmiecińska, Patrycja Przybylska oraz Romka Krupińska. 


Uczestników oceniało jury w składzie; p. Renata Baszyńska – Majchrzak , p.Dagny Masłowska oraz p. Maciej Lipiński , które jednogłośnie wybrało Sabinę Robakowską z piosenką „Chcę tu zostać” na zwyciężczynię konkursu.


Imprezę zorganizował zespół artystyczny pod okiem p.Violetty Kuchty oraz przy współpracy Pleszewskiego Stowarzyszenia „Razem w przyszłość”. Konkurs poprowadziła p. Joanna Radna a nad sprzętem czuwał p. Tomek Krakowski. 


Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom, dziękujemy za miło spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

Pleszewskie Stowarzyszznie Na Rzecz Osob Niepelnosprawnych Razem w Przyszlosc
- 63-300 Pleszew ul. Osiedlowa 1A -